Produkty Menu

Prírodno biela stolička Butterfly

Cena:
79.00€

Nádherná, štýlová stolička v prírodno-bielej farbe dreva môže dlhodobo poslúžiť ako praktický doplnok detskej izby alebo obývačky. 

Očakávaná dodávka: 30 máj 2022
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Malá detská stolička je povinným prvkom každej detskej izby a tiež centrálnou časťou miestnosti. Súpravy KIDOZIA sú navrhnuté tak, aby vyzerali dobre v každej miestnosti a stali sa obľúbenými u detí vďaka svojim veselým tvarom zvieratiek.

 Aby sa deti naučili správne držanie tela, sú naše stoly a stoličky výškovo nastaviteľné, spočiatku pre menšie deti /ktoré už môžu sedieť stabilne/  odporúčame naše stoličky 27 cm malé a stoly - 44 cm vysoké. Približne okolo veku 5 rokov, keď už sedia viac za stolom môžete si doobjednať sadu nadstavcov a stoly a stoličky môžete pohodlne používať cca do 8 roku dieťaťa. Pre správne držanie tela je dôležité, aby nohy dieťaťa dosahovali na zem a aby stehná a nohy boli v pravom uhle. 

Súpravy KIDOZA sú trvácne preto, lebo sú vyrobené z kvalitného a masívneho bukového dreva. Vďaka odolnému a robustnému dizajnu môže stolička vydržať v rodine dlhodobo.

Odporúčaná veková kategória: od 1,5 roka do 5 rokov, s nadstavcami až do 8 rokov

Materiál: masívne kvalitné bukové drevo

Nosnosť: do 120 kg 

Rohy setu: zaoblené

Miery stoličky: výška: 53 cm, výška sedacej plochy: 27 cm, šírka: 30x30 cm

Váha stoličky: 3,1 kg

Miery stola: Výška: 44 cm, šírka: 60x50 cm

Váha stola: 7.8 kg

Nosnosť: 120 kg

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!