Produkty Menu

Skladacia hojdačka XXL - pastelová s rampou

Cena:
272.00€

Či už je vonku dobré alebo zlé počasie, skladacia hojdačka XXL sa vždy postará o to, aby sa vaše deti vybláznili a vybili si energiu. Táto hojdačka je perfektná aj na rozvoj a koordináciu pohybu v najvyššej kvalite materiálov a zodpovedajúc najprísnejším bezpečnostným predpisom. Pre deti bude táto hojdačka nekonečnou zábavou a rodičia sa môžu spoliehať na bezpečnosť detí.

Môžete ju použiť aj ako hojdačku, kolísku, ako pult v obchode, šmýkačka alebo sa po nej môžu vyšplhať.  Otočíte ju a deti „môžu vyliezť na horu“.  Ak chcete ju vylepšiť pripojte k nej šmýkačku a ako keby ste mali ďalšiu hračku. Používajte ju ľubovoľne, ako sa Vašim deťom páči.

Očakávaná dodávka: 30 máj 2022
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Výroba všetkých pastelových skladacích XXL hojdačiek bola inšpirovaná deťmi, počas ktorých výrobca kládol veľký dôraz na kombináciu estetického dizajnu, funkčnosti a bezpečného hracieho prostredia. Waldorf hojdačky a rampy sú vzrušujúce, nápadité, inovatívne a radostné hry, ktoré pomáhajú našim deťom rozvíjať rôzne koordinačné zručnosti v oblasti mobility, rozvíjať ich silu a rovnováhu a tiež bezpečne uvoľniť neobmedzenú energiu, kreativitu a predstavivosť detí. Vďaka svojej všestrannosti, KateHaa Waldorf hojdačky umožňujú deťom vytvoriť si vlastné kreatívne herné scenáre.

K dispozícii ju nájdete aj v iných farbách: prírodné, farebné

Vek: od novorodenca do veku približne 7 rokov

Veľkosť:

Skladacia XXL hojdačka: 109 cm x 60cm x 60cm (12kg) - XXL skladacie hojdačky sa dajú ľahko zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd, aby ste získali väčší priestor

XXL rampa: 115cm x45cm (6,3 kg)

Nosnosť: 130kg

Materiál: drevo

BEZPEČNOSŤ A KVALITA

KateHaa používa len najkvalitnejšie drevo a materiály, ktoré sú bezpečné a netoxické pre deti. Všetky výrobky spĺňajú normy bezpečnosti a kvality EN71 (EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-8). Je ošetrený vysoko kvalitným lakom a farbou na báze vody, ktorý nie je škodlivý pre životné prostredie a zdravie. Použitý drevený materiál je preglejka vyrobená z 15 mm baltskej brezy, ktorá je certifikovaná FSC a CE.

Môžu byť aj 2 rampy môžu pripevnené k hojdačke na oboch stranách hojdačky. Zatiaľ čo na normálnych rampách je 5 zábradlí a 6 zábradlí na XXL rampách.

DOPRAVA

Dodáva sa rozmontovanom stave, vrátane montážneho zariadenia a montážnych pokynov.

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!