Produkty Menu

Skladacia hojdačka XXL - prírodná

Cena:
216.00€

Či už je vonku dobré alebo zlé počasie, skladacia hojdačka XXL sa vždy postará o to, aby sa vaše deti vybláznili a vybili si energiu. Táto hojdačka je perfektná aj na rozvoj a koordináciu pohybu v najvyššej kvalite materiálov a zodpovedajúc najprísnejším bezpečnostným predpisom. Pre deti bude táto hojdačka nekonečnou zábavou a rodičia sa môžu spoliehať na bezpečnosť detí.

Môžete ju použiť aj ako hojdačku, kolísku, ako pult v obchode, šmýkačka alebo sa po nej môžu vyšplhať.  Otočíte ju a deti „môžu vyliezť na horu“.  Ak chcete ju vylepšiť pripojte k nej šmýkačku alebo rampu a ako keby ste mali ďalšiu hračku. Používajte ju ľubovoľne, ako sa Vašim deťom páči.

Očakávaná dodávka: 30 máj 2022
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Výroba všetkých skladacích XXL hojdačiek bola inšpirovaná deťmi, počas ktorých výrobca kládol veľký dôraz na kombináciu estetického dizajnu, funkčnosti a bezpečného hracieho prostredia. Waldorf hojdačky, ako aj rampy, ktoré sa dajú pripojiť a prikúpiť sú vzrušujúce, nápadité, inovatívne, ktoré pomáhajú našim deťom rozvíjať rôzne koordinačné zručnosti v oblasti mobility, rozvíjať ich silu a rovnováhu a tiež bezpečne uvoľniť neobmedzenú energiu, kreativitu a predstavivosť detí. Vďaka svojej všestrannosti, KateHaa Waldorf hojdačky umožňujú deťom vytvoriť si vlastné kreatívne herné scenáre.

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!