Produkty Menu

Krátka šnúra

Cena:
5.00€
Očakávaná dodávka: 27 august 2019
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Pri vnútornej výške nad 280 cm si radšej vyberte dlhú šnúru, ak chcete, aby hojdačka bola umiestnená vo vhodnej výške. Ak vnútorný alebo vonkajší priestor je relatívne vysoká, krátka šnúra už nestačí, vyberte si radšej dlhú.

Šnúra k hojdačke sa dostane do balíka v dopredu viazanej forme a keďže sa na uzle nachádza aj zmršťovacia trubica, jej použitie je viac bezpečnejšie.

 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložený!!
Hodnotenie: Zlé Dobré

Podobné produkty

Môžeme Vám ponúknuť ešte niečo?

Karabína je spojkou medzi hákom a šnúrou alebo pružinou hojdačky. Pomocou karabíny môžete hojdačku ľahko premiestniť z jedného miesta na iné miesto v byte alebo mimo bytu.

Hojdačka pre bábätká s pružinou, chráničom hlavičky a ako darček zdarma podpera nôh. Akciový balíček pre väčšie pohodlie a krajšie sny Vášho bábätka. Sen pre bábätko, sen pre mamičku.

Stojan prémiovej kvality k závesnému kreslu pre deti a pre rodinu, k hojdačke pre dvojčatá – s obrovskou zaťažiteľnosťou. Vďaka nastaviteľnej výške je maximálne prispôsobiteľný a optimálne konštruovanie zabezpečuje perfektnú využiteľnosť priestoru. Kovový materiál s práškovou farbou, ľahko sa dá čistiť, nadčasový.