Produkty Menu

Závesné kolískové hojdačky pre bábätká s rozpernou tyčou

BETO hojdačka pre bábätká je hojdačkou pre najmenších a zároveň aj kolískou/postieľkou. Je vyrobená z prírodných materiálov a používa sa od narodenia do 3 rokov (15kg). Dieťatko rýchlo a jednoducho uspí, upokojí pri kolikách a bolestiach bruška, pohojdá aj zabaví. Dá sa používať ako kolíska bez použitia otvorov na nožičky, neskôr sa pri dennom spánku dieťatka dajú využiť podpery nôh. Je obrovským pomocníkom pre každú mamičku a na základe odporučaní fyzioterapeutov podporuje zdravý vývin pohybového a nervového systému dieťaťa.

Zoradiť podľa:

Svojou príjemnou farbou vytvára ilúziu sladkej horúcej čokolády. Hnedá farba v spojení s príjemným mäkučkým materiálom matraca vytvoria bezpečné „hniezdočko” pre Vaše dieťatko . V čokoládovej hojdačke Beto čakajú Vás a Vaše bábätko najsladšie chvíle oddychu.

76.00€

Prírodná modrá farba je vhodná hlavne pre chlapčekov. Okrem upokojujúceho účinku má pozitívny vplyv aj na pohybový, citový a intelektuálny vývoj malého princa.

76.00€

Svojou žiarivou farbou vnesie veselosť do každodenného života Vášho dieťatka. Hraniu, podriemkavaniu alebo sladkému spánku sa Vaše bábätko môže venovať v bezpečnej skrýši oranžovej BETO hojdačky, tak vo vnútri ako aj na krytej terase.

76.00€

Ak sa Vám narodila malá princezná, práve pre Vás je určená hojdačka výraznej ružovej farby. Pri množstve pozitívnych vplyvov je aj krásnym doplnkom dievčenskej izbičky.

76.00€

Beto hojdačka prírodnej červenej farby krásne vystihuje živosť detí a ich nekonečnú energiu. Ak Vás osud obdaroval malým živým striebrom, ktorá je neustále v pohybe, obdarujte aj Vy jeho niečím, čo ho zabaví, našou detskou hojdačkou a kolískou v jednom.

76.00€

Vyberte si tradičnú a upokojujúcu prírodnú zelenú farbu BETO hojdačky pre bábätká, ktorá upokojí nielen Vaše bábätko, ale aj Vás. Príjemná zelená farba a uvoľňujúci pocit z hojdania, sa Vášmu dieťatku bude určite páčiť.

76.00€

Táto prúžkovaná fialová hojdačka pre dievčatká je nádherná. Upokojujúca farba v spojení s príjemným materiálom matraca vie robiť zázraky. Rytmické hojdanie vylepšené s pružinou Vaše dieťatko upokojí tak rýchlo, že tomu nebudete môcť uveriť.

76.00€

Táto najobľúbenejšia farba Beto kolísky pre bábätká učarovala už mnohé mamičky a miminká. Je vynikajúcou voľbou pre chvíle oddychu a zábavy pre Vás aj Vaše dieťatko. Bábätko sa v nej môže samé hrať, cez deň aj spinkať alebo len tak oddychovať a pozorovať svet okolo seba. A vy budete mať voľné ruky :).

76.00€

Vanilková farba je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatká. Svojou eleganciou vie skrášliť akýkoľvek priestor a stať sa zaujímavým štýlovým doplnkom do bytu. Pre Vaše dieťatko to bude malý bezpečný brloh v tomto obrovsom svete.

66.00€

Beto hojdačka Classice Orange je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Kdekoľvek ju umiestnite, vytvorí veselú atmosféru. Táto nadčasová hojdačka a kolíska v jednom poteší nielen Vaše bábätko, ale aj Vás. Vaše dieťatko sa v nej bude cítiť tak bezpečne, ako v brušku mamičky a Vy tak hojdačku budete môcť oceniť ako veľkého pomocníka pri upokojovaní a uspávaní dieťatka a neskôr aj pri zábave.

76.00€

Ak dávate prednosť klasike, Beto hojdačka Clasic Green je navrhnutá presne pre Vás. Čarovná zelená farba v kombinácii s prírodným károm skrášli každý priestor. Ale hlavne poteší Vaše dieťatko, ktoré si ju bude môcť užívať od narodenia až do 3 rokov, či už na oddych alebo na zábavu.


 

76.00€