Závesné kolískové hojdačky pre bábätká s rozpernou tyčou

BETO hojdačka pre bábätká je hojdačkou pre najmenších a zároveň aj kolískou/postieľkou. Je vyrobená z prírodných materiálov a používa sa od narodenia do 3 rokov (15kg). Dieťatko rýchlo a jednoducho uspí, upokojí pri kolikách a bolestiach bruška, pohojdá aj zabaví. Dá sa používať ako kolíska bez použitia otvorov na nožičky, neskôr sa pri dennom spánku dieťatka dajú využiť podpery nôh. Je obrovským pomocníkom pre každú mamičku a na základe odporučaní fyzioterapeutov podporuje zdravý vývin pohybového a nervového systému dieťaťa.

Zoradiť podľa:

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Sweet Chocolate – prírodná hnedá

Svojou príjemnou farbou vytvára ilúziu sladkej horúcej čokolády. Hnedá farba v spojení s príjemným mäkučkým materiálom matraca vytvoria bezpečné „hniezdočko” pre Vaše dieťatko . V čokoládovej hojdačke Beto čakajú Vás a Vaše bábätko najsladšie chvíle oddychu.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Ocean Blue – prírodná modrá

Prírodná modrá farba je vhodná hlavne pre chlapčekov. Okrem upokojujúceho účinku má pozitívny vplyv aj na pohybový, citový a intelektuálny vývoj malého princa.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Mediterranean Orange – prírodná oranžová

Svojou žiarivou farbou vnesie veselosť do každodenného života Vášho dieťatka. Hraniu, podriemkavaniu alebo sladkému spánku sa Vaše bábätko môže venovať v bezpečnej skrýši oranžovej BETO hojdačky, tak vo vnútri ako aj na krytej terase.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Little Princess - prírodná ružová

Ak sa Vám narodila malá princezná, práve pre Vás je určená hojdačka výraznej ružovej farby. Pri množstve pozitívnych vplyvov je aj krásnym doplnkom dievčenskej izbičky.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Cherry Blossow – prírodná červená

Beto hojdačka prírodnej červenej farby krásne vystihuje živosť detí a ich nekonečnú energiu. Ak Vás osud obdaroval malým živým striebrom, ktorá je neustále v pohybe, obdarujte aj Vy jeho niečím, čo ho zabaví, našou detskou hojdačkou a kolískou v jednom.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC - Natural Line - prírodná zelená

Vyberte si tradičnú a upokojujúcu prírodnú zelenú farbu BETO hojdačky pre bábätká, ktorá upokojí nielen Vaše bábätko, ale aj Vás. Príjemná zelená farba a uvoľňujúci pocit z hojdania, sa Vášmu dieťatku bude určite páčiť.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Stylish Purple – prúžkovaná fialová

Táto prúžkovaná fialová hojdačka pre dievčatká je nádherná. Upokojujúca farba v spojení s príjemným materiálom matraca vie robiť zázraky. Rytmické hojdanie vylepšené s pružinou Vaše dieťatko upokojí tak rýchlo, že tomu nebudete môcť uveriť.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Modern Turquoise - tyrkysová

Táto najobľúbenejšia farba Beto kolísky pre bábätká učarovala už mnohé mamičky a miminká. Je vynikajúcou voľbou pre chvíle oddychu a zábavy pre Vás aj Vaše dieťatko. Bábätko sa v nej môže samé hrať, cez deň aj spinkať alebo len tak oddychovať a pozorovať svet okolo seba. A vy budete mať voľné ruky :).

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Elegant Vanilla - vanilková

Vanilková farba je vhodná pre chlapcov aj pre dievčatká. Svojou eleganciou vie skrášliť akýkoľvek priestor a stať sa zaujímavým štýlovým doplnkom do bytu. Pre Vaše dieťatko to bude malý bezpečný brloh v tomto obrovsom svete.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – limitovaná kolekcia FOLK

Táto nádherná a jedinečná farebná hojdačka pre bábätká s tradičným vzorom vyčarí na tvári Vášho dieťatka sladký úsmev. Ak hojdačku pripevníte na hák alebo stojan, môžete ju umiestniť na terasu a spoločne si užívať príjemné slnečné chvíle pri speve vtáčikov.

98.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Classic Orange – oranžová károvaná

Beto hojdačka Classice Orange je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Kdekoľvek ju umiestnite, vytvorí veselú atmosféru. Táto nadčasová hojdačka a kolíska v jednom poteší nielen Vaše bábätko, ale aj Vás. Vaše dieťatko sa v nej bude cítiť tak bezpečne, ako v brušku mamičky a Vy tak hojdačku budete môcť oceniť ako veľkého pomocníka pri upokojovaní a uspávaní dieťatka a neskôr aj pri zábave.

89.00€

BETO hojdačka pre bábätká BASIC – Classic Green – zelená károvaná

Ak dávate prednosť klasike, Beto hojdačka Clasic Green je navrhnutá presne pre Vás. Čarovná zelená farba v kombinácii s prírodným károm skrášli každý priestor. Ale hlavne poteší Vaše dieťatko, ktoré si ju bude môcť užívať od narodenia až do 3 rokov, či už na oddych alebo na zábavu.


 

89.00€
Na začiatok stránky