Produkty Menu
Stojan Palmera Kliknite pre zväčšenie

Stojan Palmera

Cena:
96.00€

Páčia sa Vám hojdačky pre bábätká EcoBaby? Radi by ste dopriali Vášmu dieťatku uvoľňujúci zážitok z hojdania ale máte sadro kartón a nemáte hojdačku kam umiestniť? Ak áno, stojan Palmera je správny výber pre Vás. Výšku má nastaviteľnú, nezaberá veľa miesta, môžete ju dlhodobo používať, lebo nosnosť má do 120 kg. Vhodná do interieru aj exterieru.

 

Stojan s jedným kotviacim bodom (kotví sa do steny) vyrobený z oceľových rúrok.

Očakávaná dodávka: 30 apríl 2018
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Stojan na hojdačky pre bábätká, hojdačky pre dvojičky ale aj pre hojdačky pre deti DROPPO s jedným kotviacim bodom (kotví sa do steny) vyrobený z oceľových rúrok opatrených novo zdokonalenou povrchovou úpravou Rockstone, ktorá je oveľa odolnejšia proti poškriabaniu než bežné farby.

 

Šetrí miesto v miestnosti, je výškovo nastaviteľný.

Dodáva sa v demonte.

Balené v kartónovej krabici.

Zaťažiteľnosť 120 kg
Materiál oceľ
Rozmery cca. 225-250 x 100 x 60 cm
Výrobca tovaru Amazonas
Hmotnosť 14 kg

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložený!!
Hodnotenie: Zlé Dobré

Podobné produkty

Môžeme Vám ponúknuť ešte niečo?

Vynikajúci doplnok ku každej hojdačke. Hojdačka, ktorá je namontovaná s pružinou, sa hýbe nielen dvojrozmerne, ale aj trojrozmerne, pretože pružina umožňuje vertikálny pohyb.

Pozorujete ako visia nožičky Vášho bábätka z hojdačky, pokiaľ ono spinká a najradšej by ste pod ňu dali niečo, čo by mu ich držalo? Máme pre Vás riešenie, podpery nôh navrhnuté špeciálne pre pohodlnejší a pokojnejší spánok.

Hojdačka pre bábätká s pružinou, chráničom hlavičky a ako darček zdarma podpera nôh. Akciový balíček pre väčšie pohodlie a krajšie sny Vášho bábätka. Sen pre bábätko, sen pre mamičku.