Produkty Menu

Stojan Palmera

Cena:
106.00€

Páčia sa Vám hojdačky pre bábätká EcoBaby? Radi by ste dopriali Vášmu dieťatku uvoľňujúci zážitok z hojdania ale máte sadro kartón a nemáte hojdačku kam umiestniť? Ak áno, stojan Palmera je správny výber pre Vás. Výšku má nastaviteľnú, nezaberá veľa miesta, môžete ju dlhodobo používať, lebo nosnosť má do 120 kg. Vhodná do interiéru aj exteriéru.

Stojan s jedným kotviacim bodom (kotví sa do steny) vyrobený z oceľových rúrok.

Očakávaná dodávka: 20 január 2021
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Farba závesného kresla
Paloma Olive

Popis:

Stojan na hojdačky pre bábätká, hojdačky pre dvojičky ale aj pre hojdačky pre deti DROPPO s jedným kotviacim bodom (kotví sa do steny) vyrobený z oceľových rúrok opatrených novo zdokonalenou povrchovou úpravou Rockstone, ktorá je oveľa odolnejšia proti poškriabaniu než bežné farby.

Šetrí miesto v miestnosti, je výškovo nastaviteľný.

Dodáva sa v demonte.

Balené v kartónovej krabici.

Zaťažiteľnosť 120 kg
Materiál oceľ
Rozmery cca. 225-250 x 100 x 60 cm
Výrobca tovaru Amazonas
Hmotnosť 14 kg

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!

Podobné produkty

Môžeme Vám ponúknuť ešte niečo?

Vyberte si tradičnú a upokojujúcu prírodnú zelenú farbu BETO hojdačky pre bábätká, ktorá upokojí nielen Vaše bábätko, ale aj Vás. Príjemná zelená farba a uvoľňujúci pocit z hojdania, sa Vášmu dieťatku bude určite páčiť.

Pozorujete ako visia nožičky Vášho bábätka z hojdačky, pokiaľ ono spinká a najradšej by ste pod ňu dali niečo, čo by mu ich držalo? Máme pre Vás riešenie, podpery nôh navrhnuté špeciálne pre pohodlnejší a pokojnejší spánok.

Vynikajúci doplnok ku každej hojdačke. Hojdačka, ktorá je namontovaná s pružinou, sa hýbe nielen dvojrozmerne, ale aj trojrozmerne, pretože pružina umožňuje vertikálny pohyb.