Recenzie od spokojných mamičiek

 • Perfektný výrobok, krásny aj praktický. Ja mám hojdačku zavesenú v obývačke, ktorú máme spojenú s kuchyňou a môžem variť a mám dcérku na očiach. Sem tam odbehnem trocha ju pohojdať. Väčšinou tam hneď krásne zaspinká. Odporúčam všetkým mamičkám.

 • Ahojte! Posielam fotku o dcérke a o jej obľúbenej hojdačke. Dóri je naše štvrté dieťa, má troch bratov! Hojdačku sme dostali keď sa malá narodila a odvtedy je pre mňa obrovskou pomocou. Používame ju od narodenia a Dóri ju zbožňuje. Kým sa ona hojdá ja si môžem robiť svoju prácu alebo sa venujem synom. Rada v nej aj spinká, v lete aj vonku vo dvore! Teraz má 11 mesiacov a keď uvidí svoju hojdačku má úsmev až „po uši“ a tlieska  Hojdačku budeme určite ešte dlho používať!

 • Dvojičky pri kúpe hojdačky a dnes  Hojdanie do dnešného dňa majú veľmi radi

 • Aký nádherný je život s dvojičkami zároveň aj taký ťažký. Naše dievčatá zaspávajú len s pomocou; to znamená, že hojdaním v náručí. Majú nastavený rovnaký denný režim, spinkajú naraz a tým pádom je to úloha pre dvoch. V hojdačke pre dvojičky sa ukludnia za pár sekúnd. Vďaka pružine ich viem hojdať každým smerom, aj hore dole jedným prstom, intenzitu hojdania určujem ja a vidím na nich, že sa cítia dobre a v bezpečí. Keď zaspali preložím ich do postieľky. Pre mňa hojdačka pre dvojičky znamená tretiu a štvrtú ruku navyše.

 • "Ďakujeme za hojdačku, veľmi pomohla aj pri uspavani našej Dominiky  je to naozaj super pomocník pre mamičky, posielam foto ako sa nám v nej haja"
  Keď som sa jej opýtala či môžem zverejniť jej fotky napísala nám: "môžete zverejniť, nech sa čo najviac ľudí dozvie, že takáto hojdačka existuje  ďakujeme" 

 • Ďaľšia recenzia od Maminky dvojičiek. Ďakujem Vám veľmi pekne 
  Už 1hodinu spinkajú to je rekord veľmi sa im zatiaľ páči. Len jednu vec ľutujem strašne...že nemajú túto skvelú hojdačku už od narodenia ďakujeme 

 • Dobrý deň, pripájame sa aj my k vašim spokojným zákaznikom, naša Nicole je v hojdačke straaašne spokojná veľmi nám pomáha, ďakujeme 

 • Mila Gabika, radi by sme sa ti poďakovali za skvelého pomocníka - hojdačku od ecobaby. Veľmi nám pomáha v starostlivosti o nášho Olivera. 
  Rád sa v nej hojda, oddychuje, dokonca v nej už aj par krat zaspal.   Hojdačka nám pomáha odbremenit ruky    a vďaka pevnému stojanu ju budeme môcť využívať aj na terase. Už aby tu bola jar 

 • "Ďakujeme za hojdačku EcoBaby. Balík sme obdržali rýchlo, montovanie bolo jednoduché. Mali sme problém so zaspávaním cez deň, Zarka nám nechcela spinkať len v náručí a aj to len veľmi krátko. Pri prvom použiťí sme sa len hojdali, zabávali. Chcela som, aby si postupne zvykla na hojdačku. Druhýkrát už bez problémov zaspala. Ďakujeme  "

 • Ďakujeme krásne za Vašu hojdačku, náš Adamko v nej veľmi rád správa. Veľmi ma odbremenila,lebo malý je placlivi a chce byť len rukách. Je to super vec a sme veľmi radi že ju máme veľmi ju odporúčame. 

 • Tieto hojdačky sú veľmi pekné a sú z prírodných materiálov. Najlepšie je, že poslúžia aj pre viacero detí, môžu používať aj súrodenci. Odporúčam všetkým aj ako darček!

  Naše bábätko od narodenia bolo ochotné zaspinkať len na mne. Zbožňovala som ten pocit ale časom to bolo veľmi vyčerpávajúce. Jedna priateľka nám odporúčila hojdačku EcoBaby, odvtedy keď ju uložím do hojdačky po pár minutach krásne spinká a ja mám trošku voľného času . Ďakujem EcoBaby

 • Nášmu tretiemu synčekovi sme si kúpili hojdačku, predtým sme nepočuli o tejto jednoduchej a skvelej veci. Náš synček má teraz 4 mesiace a veľmi rád sa hojdá. Ani na minútku nezatvorí oči    veľa sa smeje, veľmi sa mu to páči. Keď sme skončili musím ho vybrať a uložiť spinkať. Náš väčší syn má 2,5 rokov, pravidelne si sadne do hojdačky a sám seba hojdá a často sa pýta prečo to nie je jeho hojdačka.

  Ako otcovi veľa mi pomáha hojdačka pre bábätká EcoBaby pri uspávaní cez deň aj večer. Mojej manželke sa podarilo prehovoriť ma na druhýkrát, kým som súhlasila s kúpou hojdačky. Spätne je mi ľúto, že som s tým nesúhlasil na prvýkrát. Odvtedy boli u nás na návšteve aj priatelia, u ktorých sme presvedčili aj otecka o kúpe hojdačky, lebo je to skvelá vec. Ďakujeme

 • Naše najlepšie rozhodnutie bolo, že sme si kúpili hojdačku! Moja dcérka ju do dnešného dňa zbožňuje! Môžem len odporúčiť každej rodine! 

  Děkujeme za tuto skvělou houpačku. Je to úžasný pomocník, který mi denně daruje pár minut navíc pro sebe. Od doby, kdy našemu Edíkovi začali růst zoubky,doslova na mě visel ve dne ,v noci. Takže občas to bylo hodně zajímavé    Po odložení do postýlky se vzbudil během 10 min. V houpačce spí hodinu a více. Zároveň je to i super pomůcka k dovádění a společně si užíváme spoustu legrace. Můžu všem doporučit.

 • Za hojdačku sme veľmi vďační a maximálne s ňou spokojní, nakoľko naše dieťatko nechcelo nikde spinkať iba vo "vajíčku", a viete si predstaviť hojdať na rukách trojmesačné 6500 g vážiace dieťa :-). A teraz ho dáme do hojdačky,  pohojdáme a krásne zaspinká, veľmi sa mu v nej páči. Je to veľká pomoc, vrelo odporúčam všetkým, ktorých dieťatko má problém spinkať. Len škoda, že som Vašu stránku nenašla skôr, a hojdačku nekúpili hneď po narodení nášho synčeka.
  Ešte raz veľké ĎAKUJEM za skvelú hojdačku EcoBaby.

  S pozdravom
  Tavačiaková Erika

 • Hojdačka splnila presne to, čo sme od nej očakávali. Je krásna, praktická, malý sa v nej vie ukľudniť. Dodáva mu pocit bezpečia, vhodnú polohu pri ležaní. Jediná vec,ktorú by som zlepšil je návod na poskladanie a použitie jednotlivých častí, hlavne správne zavesenie hojdačky. 

 • S hojdackou pre dvojicky sme maximalne spokojni,nasich chlapcov v nej uspavame ked nechcu zaspat,ukludnime ked nervacia,alebo pocas dna ked potrebujem upratat,navarit v hojdacke pekne lezkaju,kulaju,spinkaju.neviem si predstavit ze by som pri mojich dvojkach hojdacku nemala.je to obrovska pomoc,chalani ju miluju a navyse v obyvacke vyzera perfektne.vsetkym vrelo odporucam

blog comments powered by Disqus
Na začiatok stránky