Produkty Menu

Ortho Puzzle - CESTA ZDRAVIA

Cena:
80.00€

Vek – pre deti od 10 rokov a dospelých

Množstvo – 8 modulov.

zloženie:
– modul “tvrdé kaktusy”;
– modul „tvrdí ježkovia“;

Výmera – 0,5 m2

Mix „Cesta zdravia“ účinne ovplyvňuje svaly chodidiel a zároveň pomáha zmierňovať príznaky rôznych chorôb (Neuroma Mortona, Taylor deformita, osteochondróza, artróza, artritída, kŕčové žily)

Súčasťou súpravy je leták, ktorý obsahuje súhrn cvikov.

Očakávaná dodávka: 06 júl 2020
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

ORTHO PUZZLE sa skladajú z jednotlivých častí, ktoré sa spájajú ako „puzzle“. Jedinečnosť podložky spočíva v striedaní mäkkých a tvrdých povrchov. Táto kombinácia zabezpečuje stimuláciu všetkých potrebných receptorov chodidla. Prispieva k správnemu formovaniu klenby. Podložka prispieva k rozvoju jemnej motoriky a kognitívnych schopností.

Každá časť podložky disponuje protišmykovými prvkami, ktoré zabraňujú pošmyknutiu. Taktiež jej súčasťou je uzamykací systém, prostredníctvom ktorého sa jednotlivé časti od seba neodpoja. Nezáleží na tom, akou stranou pospájame podložku, všetky časti majú jednotnú veľkosť, takže sú vhodné pre všetky strany a kombinácie podložky.

Výhodou podložky je, že sa ľahko umýva a ošetruje. Je vyrobená z hypoalergenného materiálu. Toto zaisťuje opakované použitie. Možno ju používať ako aj doma, tak aj v detských centrách pod odborným dohľadom.

Všetky produkty ORTHO PUZZLE prešli klinickými a toxickými testami a považujú sa za zdravotnícku pomôcku – 32.50.22-003-229575282-2017. Certifikovaný produkt.

Technické parametre:
Materiál: 100 % PVC
Používať pri teplote: od – 10 ºC do + 30º C.

Podložku je nutné skladovať v rozobratom stave a dávať pozor na to, aby sa mechanicky nepoškodili okraje podložky. Ak je potrebné produkt očistiť, môžete tak urobiť ručne hubkou namočenou v mydlovej vode. Následne dôkladne opláchnuť teplou vodou a usušiť. Nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu.
UPOZORNENIE
NEJESŤ
NEHRÝZŤ
NEPODPAĽOVAŤ
POUŽÍVAŤ LEN NA ROVNÝCH POVRCHOCH
USKLADŇOVAŤ MIMO DOSAHU TEPLA
NEZOHRIEVAŤ
NESKÁKAŤ NA PODLOŽKU Z VÝŠKY

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!

Podobné produkty

Štítky produktu: Ortho Puzzle Cesta zdravia