Produkty Menu

Prečo práve naše produkty pre deti ?

Pretože ako rodičia krásnych dvojičiek, Adamka a Belly, sme ich všetky vyskúšali, stále ich používame a sme s nimi nadmieru spokojní. Hojdačka pre dvojičky, ktorú tiež predávame, nás doslova zachránila.

Webový obchod "EcoBaby - svet detských hojdačiek" vznikol s cieľom ponúkať také produkty pre bábätká a deti, ktoré prispejú k ich zdravému vývinu, rodičom uľahčia ich každodenné starosti a pomôžu im získať viac voľného času.

V súčasnosti ponúkame na predaj hojdačky pre bábätká, pre dvojičky a pre deti do 10 rokov. Detské hojdačky dokážu rýchlo a jednoducho zabaviť, upokojiť, uspať a naviac ešte pomáhajú aj vo vývine detí. Sú vyrobené z prírodných materiálov (to si vždy overujeme), sú bezpečné (majú osvedčenie EU), pohodlné a praktické. Ak si k nim zakúpite stojan, môžete ich veľmi jednoducho preniesť do inej izby, na terasu alebo do záhrady.

Odporučili sme naše hojdačky všetkým priateľom a známym s malými deťmi. Všetci ich chvália a odporúčajú ďalej. A tak vznikla myšlienka ponúkať detské hojdačky aj iným rodičom.

Hojdačky od EcoBaby sú od rodičov a pre rodičov.

Prajeme Vám veselé hojdanie :)

 

blog comments powered by Disqus