Produkty Menu

EcoBaby hracia deka - zelená - mega

Cena:
96.00€

Hracie koberce pre malé deti sú určené pre toho, kto chce, aby sa jeho „zlatíčka“ mohli hrať, liezť a vyblázniť na zdravotne nezávadnej hracej podložke.

Očakávaná dodávka: 06 september 2019
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené
Rozmer:

Popis:

EcoBaby koberce na hranie

Ekologické a vyrobené s dôverou a láskou.
Vyrobené v Nemecku. S certifikátom Öko-Tex 100 (Babystandard)

1. Čo je to EcoBaby koberec na hranie?

Od roku 2013 distribuuje nemecká spoločnosť certifikované hracie koberce určené špeciálne pre malé deti. Na výber je viacero veľkostných modelov - Mini (120 x 120 cm), Medium (160 x 160 cm) a Mega (180 x 180 cm).

S obľubou po nich pre svoje ratolesti siahajú rodičia, starí rodičia, ujovia či tety. Tieto hracie koberce sú určené pre toho, kto chce, aby sa jeho zlatíčka mohli hrať, liezť a blázniť na zdravotne nezávadnom a bezpečnom hracom priestore.

2. V čom sú EcoBaby koberce na hranie výnimočné?

Zvláštnosťou EcoBaby kobercov na hranie je to, že sú vyrábané priamo v Nemecku a pri ich výrobe bol kladený dôraz na najvyššiu možnú kvalitu a používanie bezpečných a netoxicických materiálov a výrobných postupov. Za to im bola udelená značka Öko Tex, produktová trieda I (Baby Standard).

V praxi to znamená, že dieťatko spolu s mamkou trávia čas na protišmykovej podložke, ktorá je úplne zdravotné nezávadná aj v prípade intenzívneho kontaktu s pokožkou.
EkoBaby koberce na hranie neobsahujú ftaláty a farbivá AZO, ktoré sú podozrivé pre svoje údajné karcinogénne účinky. Ako zmäkčovadlá sa pri výrobe používajú len takzvané plastifikátory DINCH, ktoré sa bežne používajú aj v medicíne.

3. Vlastnosti a výhody EcoBaby kobercov na hranie:

Výber farieb:
EcoBaby koberce na hranie sú dostupné v šiestich žiarivých farbách (modrá, zelená, červená, šedá, fialová a oranžová), a tak si môže každý vybrať presne podľa vlastnej chuti a predstavy.

Voľba veľkostí:
Koberce na hranie sú k dispozícii v troch rôznych veľkostiach vhodných pre každý domov a priestor: Mini (120 x 120 cm), Medium (160 x 160 cm) a Mega (180 x 180 cm)


Protišmyková úprava:
EcoBaby koberec na hranie má nekĺzavú povrchovú úpravu a vďaka tomu je veľmi nápomocný pri rozvoji detskej motoriky, najmä pri plazení a hraní. Pre malé bábätká totiž nie je nič frustrujúcejšie ako podložka na lezenie, ktorá sa neustále kĺže, hneď ako sa o ňu detičky pokúšajú oprieť svoje rúčky a nôžky.

Zo spodnej strany sú EcoBaby koberce na hranie upravené aj špeciálnou protisklzovou úpravou. Čo je obzvlášť dôležité pri použití na parketách alebo dlažbách. Koberec tak zostane vždy na svojom mieste, nikto oň nezakopne a ani vaše dieťatko sa do neho nemôže neúmyselne zamotať.
EcoBaby koberce na hranie majú hrúbku minimálne 4,5 mm, a preto veľmi dobre tlmia. Vďaka tomu sú mäkké kĺbiky detí dostatočne šetrené proti nárazom, malým úderom a pádom, ktoré sa v počiatkoch ich objavovania sveta vyskytujú pomerne často.

Výhody EcoBaby kobercov na hranie:
Podložky je možné umývať, a tak sú vždy hygienicky čisté. Ľahko z nich možno odstrániť malé zašpinenia, sliny, zvyšky jedla, či malé nehody.
Položené môžu byť kdekoľvek. Či už vonku, na koberci alebo parketách. Neprekážajú im ani povrchy vybavené podlahovým kúrením.
V lete je možné použiť ich ako podložky pred plavecké a hracie bazény.

Teplotná izolácia:
EcoBaby koberce na hranie majú termoizolačné vlastnosti a predovšetkým v zime zabezpečujú, aby Vaše dieťatko nemalo počas hrania sa na zemi studené nôžky a rúčky.

Náhrada za obyčajný hrací koberec:
EcoBaby koberce na hranie sú ideálnou podložkou do každej detskej izby. Využitie si nájdu aj pri väčších deťoch, kedy na nich možno budovať stabilné veže, stavať Lego alebo jazdiť dreveným vláčikom. Vaše deti sa na nich isto vyhrajú do sýtosti.

Starostlivosť:
EcoBaby koberce na hranie sa dajú ľahko utrieť vlhkou handričkou a bez problémov vysávať. Môžete ich tiež dezinfikovať hygienickými čistiacimi prostriedkami. Neabsorbujú do seba žiadne kvapaliny, a preto sú obzvlášť veľmi ľahko čistiteľné.
Je možné prať ich v práčke pri teplote do 40 °C.

4. Ako by mal vyzerať váš ideálny hrací koberec s protišmykovou úpravou?
EcoBaby koberec na hranie by mal byť zdravotne nezávadný (certifikát Öko Tex triedy I) a na povrch príjemný k pokožke. Bábätká sú totiž veľmi vnímavé a citlivé a svoju podložku určite preskúmajú všetkými svojimi zmyslami.

Záverečné informácie:

Kvôli transportu a baleniu môže byť koberec v prvých dňoch cítiť po gume. Dobre ho preto vyvetrajte a dôkladne vyčistite vlhkou handričkou.

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.

Napísať recenziuPoznámka: HTML nie je preložený!!
Hodnotenie: Zlé Dobré

Podobné produkty