Narodili sa vám dvojičky? Gratulujeme!

Narodili sa vám dvojičky? Gratulujeme!

Niektoré ženy snívajú o tom, že sa raz stanú mamičkami práve dvojičiek, zas niektoré budúce mamičky prekvapí správa o tom, že pod srdcom nosia dve malé životy! 

Či už patríte do prvej alebo druhej skupiny určite príde rýchlo ten moment, keď začnete rozmýšľať ako to budete všetko sama zvládať?

Verte mi, všetko zvládnete! Naša hojdačka pre dvojičky vám v tom pomôže...

A odkiaľ to viem? Síce naše dvojičky už majú skoro 6 rokov, ale veľmi dobre si pamätám prvé roky s detičkami. Z druhej strany, už 5 rokov prevádzkujeme eshop www.ecobaby.sk a medzi najpredávanejšie produkty patria aj hojdačky pre dvojičky. A aký na to majú názor ostatné mamičky dvojičiek, ktoré používali našu hojdačku pre dvojičky?  wink

 - My sme si ju kúpili, keď mali deti 4 mesiace, no môj muž zahlásil, prečo sme si ju nekupovali skôr? Detičky tam krásne zaspinkajú, je to neskutočná pomôcka!

- Denne v nej zaspávajú a aj na noc a potom ich len prenesiem do postele. Odporúčam všetkými 10timi  yes

- Používali sme ju rok a pol, ale ten prvý rok nám zachránila život!

- Jedna z najlepších vecí, do akých som investovala a neľutujem!

Hojdačka pre dvojičky sa odporúča od narodenia (na nočný spánok nie) a do 2x15 kg. Pružinu k hojdačke si môžete prikúpiť, aby sa detičky rýchlejšie ukľudnili alebo zaspali, tá má nosnosť do 22 kg.

Pre správne nastavenie hojdačky Vás pekne prosím pred použitím si pozrieť naše montážne video a na základe nej používať hojdačku aj pružinu! Lebo bezpečnosť detí je prvoradá!

https://youtu.be/ztRAu_7NR-w

 

Potrebujete viac informácií o hojdačke? Radi by ste sa na niečo spýtali? Kontaktuje ma: 0905874879

Krásny deň prajem!

Gabika

 

Štítky priložené k obsahu: cikk
blog comments powered by Disqus
Na začiatok stránky