Produkty Menu

Activity Skylight Kocka KateHaa - dúha

Cena:
164.00€

Výroba každej pastelovej sady kociek Katehaa Activity bola inšpirovaná deťmi. Výrobca kládol veľký dôraz na spojenie estetického dizajnu, funkčnosti a bezpečného detského prostredia. Kocky a rampy sú vzrušujúce, nápadité, inovatívne a stvorené pre radostné hry.

Očakávaná dodávka: 30 máj 2022
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Pomáhajú našim deťom rozvíjať rôzne pohybové  a koordinačné schopnosti, silu a rovnováhu. Navyše bezpečným spôsobom uvoľňujú nekonečnú energiu, kreativitu a predstavivosť detí. Vďaka svojej všestrannosti umožňujú kocky KateHaa deťom vytvárať si vlastné nápadité scenáre.

Dostupné aj v iných farbách: prírodná, pastelová

Vek: Odporúča sa od 6 mesiacov do 7 rokov

Nosnosť: 130kg

Použitie: Súprava kociek Katehaa Activity je primárne určená pre vnútorné použitie, ale pri šetrnom používaní sa dá použiť aj vonku.

DIZAJN
Vďaka dômyselnému dizajnu kockovej rampy KateHaa v dúhových farbách môžu deti nielen vyliezť na tyče, ale aj schovať sa cez ich kruhové otvory. Kocky sa dajú použiť aj samostatne, no pre väčší herný zážitok sa oplatí spárovať ich s rebríkom alebo lezeckou rampou. Každý rebrík a stúpacia rampa sú vyrobené s mimoriadnou presnosťou pre kocky, v rovnakých farbách ako kocky. Lezecké rampy sú špeciálne, pretože jedna z ich strán môže fungovať ako šmykľavka, zatiaľ čo ak sú na kockách namontované obrátene, dajú sa použiť ako preliezačky s madlami v tvare kameňa. Okrem toho môžu rampy tvoriť most medzi dvoma kockami aktivity. Pre úplnú bezpečnosť pri hre sú rebríky a rampy zaistené popruhmi, aby sa rampy nepohli a boli maximálne bezpečné.

 

Skylight kocka: 58 cm x 58 cm x 58 cm (8,5 kg) - 1 otvorená strana + 2 uzavreté strany + vedľa seba 2 kruhové výrezy + 1 horolezecká strana

Rebrík: 117 cm x 41,4 cm (3,5 kg) - 13 šplhacích tyčí s priemerom 2,8 mm umiestnených vo vzdialenosti 5,7 cm

Lezecká rampa: 117 cm x 41,4 cm (6,9 kg) - s 8 lezeckými kameňmi na jednej strane a šmykľavkou na druhej strane

UPOZORNENIE: Rampy sú kompatibilné s väčšinou trojuholníkových lezcov, ak priemer tyčí lezcov nepresahuje 28 mm!

 

BEZPEČNOSŤ A KVALITA
KateHaa používa len to najkvalitnejšie drevo a materiály, ktoré sú bezpečné a netoxické pre bábätká. Všetky produkty spĺňajú bezpečnostné a kvalitatívne normy EN71 (EN71-1, EN71-2, EN71-3, EN71-8). Je ošetrený lakom a farbou na vodnej báze prémiovej kvality, ktorá je nezávadná pre životné prostredie a zdravie. Použitá drevná surovina je preglejka z 15mm baltskej brezy, ktorá má certifikát FSC a CE.

Youtube videá

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!